Natalja uit Almere wint BMW bij de Postcode Loterij

Goed nieuws voor Natalja uit Almere. Op de postcode waarmee zij meespeelt is de premium prijs van de Postcode Loterij gevallen. De prijs is gevallen op postcode 1354EH. Omdat ze meespeelt met Premium, wint zij een BMW i5 M60 xDrive. Postcode Loterij-ambassadeur Winston Gerschtanowitz verraste haar met dit mooie nieuws. 

Natalja woont met haar vrouw en twee kinderen sinds een aantal jaar in Nederland. De Oekraïense werkt bij het Aidsfonds. Zij werkt aan een project dat, dankzij de deelnemers van de Postcode Loterij, is gefinancierd met een bijdrage van de Postcode Loterij. ‘Ik speel nog niet zo lang mee, dus ik had het niet aan zien komen. Ik was helemaal van slag en blij!'

 

Plus en Premium: kans op bijzondere extra prijzen 

Bij de Postcode Loterij spelen deelnemers mee voor alle prijzen en cadeaus uit de prijzenpot van 435,9 miljoen euro. Daarbovenop kunnen ze extra prijzen winnen wanneer ze meespelen met Plus of Premium. 

 

Met Plus maken deelnemers kans op elk jaar 25.000 euro, tien jaar lang. Met Premium maken deelnemers ook nog iedere trekking kans op premium prijzen, zoals een Volkswagen Mobile Home Grand California 600, een vakantiehuis of een luxe wereldreis voor 4 personen langs alle wereldwonderen. 

 

HandicapNL

Dankzij de deelnemers kunnen 146 organisaties elk jaar opnieuw rekenen op financiële steun van de Postcode Loterij. Eén van die goede doelen is HandicapNL. HandicapNL steunt mensen met een verstandelijke en/of, lichamelijke beperking en wil dat iedereen binnen deze doelgroep kan bereiken wat in het vermogen ligt. Zo dragen zij bij aan het Erik Scherder Huis, een plek waar jongeren met niet-aangeboren hersenletsel een intensief dagprogramma volgen dat zich richt op sociale revalidatie. Jongeren zoals Fleur, die door een scooterongeluk niet-aangeboren hersenletsel heeft. Het hele verhaal van Fleur lees je hier.