Tien inwoners uit Smilde verdelen 1 miljoen euro van de Postcode Loterij

Goed nieuws voor winnaars uit Smilde. Deelnemers die meespelen op postcode 9422BB (straat: Kanaalweg) verdelen met elkaar 1 miljoen euro. De tien geluksvogels die meespelen met de winnende postcode winnen bedragen van 90.909 euro tot 181.818 euro, afhankelijk van het aantal loten waarmee iemand meespeelt. Nicolette van Dam verrast de winnaars met het mooie nieuws.

In Smilde maakt de verwachte regen plaats voor zonnestralen en stralende mensen.

 

'We twijfelden om op te zeggen', vertellen Lars’ ouders via Facetime tegen Nicolette en hun zoon. 'Nu zijn we zo blij dat we de twee loten nog hebben.' Ze zijn op vakantie in Mallorca, dus Lars neemt de cheque van ruim 180.000 euro aan. Lars: 'Ze willen misschien een vakantiehuisje in Italië en zijn echt superblij. Ze spelen al lang mee.' 'Dat wordt extra sangria!' zegt Nicolette.

 

Marga heeft één lot: 'Ik heb heel veel ideeën! Onze auto heeft ons al een paar keer laten staan, dus er mag een nieuwe komen. Daarnaast wil ik graag een ouderinitiatief voor mijn dochter starten. Ergens in Drenthe voor een aantal kinderen met meer behoeften thuis. Ik was al eens langs de bank geweest, maar die vond dat we eerst meer eigen geld moesten hebben. Daar waren we voor aan het sparen en nu is het er 'ineens'!'

 

Ook Marga’s schoonouders, Tineke en Fokkie hebben één lot. Fokkie: 'Ik wil een racefiets! Ik moet een beetje gezond doen.' Tineke: 'Je hebt een racefiets, die staat al veertig jaar in de schuur.' Tineke gooide in eerste instantie de prijzenmail weg: 'Ik had ‘m niet eens gelezen, ik dacht dat het wel niks zou zijn. We spelen al twintig jaar mee en hadden niet gerekend op zo’n prijs. We willen heel graag een oldtimer, een MG Midget.'

Als klap op de vuurpijl wordt de buurt meteen uitgenodigd om champagne te komen drinken bij een van de winnaars thuis.

 

Miljoenenrace
Vandaag racen zes Postcode Loterij-ambassadeurs door het land om buren te verrassen met een mooie prijs. Nicolette van Dam, Quinty Trustfull, Humberto Tan, Winston Gerschtanowitz, Gaston Starreveld en Caroline Tensen maken deelnemers uit twaalf winnende postcodes door heel Nederland blij. Deze winnaars mogen samen 1 miljoen euro verdelen.

 

Gerelateerde artikelen

Berteld uit Gorssel wint 207.000 euro in finale Postcode Loterij Miljoenenjacht

Gelderland

Goed nieuws voor Berteld uit Gorssel. Hij is de gelukkige winnaar van 207.000 euro bij Postcode Loterij Miljoenenjacht. Hij speelt alle kandidaten weg en wint dit mooie bedrag in het bekende ‘Gouden Koffer Spel’. Gerrie, ook uit Gorssel, wint een gloednieuwe auto in de uitzending.

Lees meer

Mark uit Den Haag wint 1 miljoen euro in finale Postcode Loterij Miljoenenjacht

Zuid-Holland

Goed nieuws voor Mark uit Den Haag. Hij is de gelukkige winnaar van 1 miljoen euro bij Postcode Loterij Miljoenenjacht. Hij speelt alle kandidaten weg en wint dit mooie bedrag in het bekende ‘Gouden Koffer Spel’. In de finale weet hij het ene na het andere lage bedrag weg te spelen, waardoor hij het bod van 1 miljoen euro voor zijn koffer krijgt. Mark speelt het spel uitstekend want in zijn koffer, nummer 11, zit 1 cent. Het is de eerste keer sinds 2017 dat een kandidaat 1 miljoen euro wint in het spelprogramma.

Lees meer

Ivo uit Enschede wint 140.000 euro in finale Postcode Loterij Miljoenenjacht

Overijssel

Goed nieuws voor Ivo uit Enschede. Hij is de gelukkige winnaar van 140.000 euro bij Postcode Loterij Miljoenenjacht. Hij speelt alle kandidaten weg en wint dit mooie bedrag in het bekende ‘Gouden Koffer Spel’. Het bedrag wat de finalist mee naar huis neemt, blijkt een goede deal: in zijn koffer 9 blijkt uiteindelijk slechts € 0,01 te zitten.

Lees meer

Meer nieuws