Medespeler Wilbert uit Sint Nicolaasga kiest voor een plek aan de desk. De koffer die hij had gekozen gaat daarom naar een willekeurige kandidaat in de studio. De dolblije Rick uit De Lier is de gelukkige en wint daardoor een gloednieuwe auto.
Hoofdprijs gaat naar inwoner Loosbroek
Een inwoner uit Loosbroek speelt in de finale het ‘Gouden Koffer Spel’ aan de desk met Linda de Mol en wint 43.000 euro.
Kans op geldprijzen tot wel 5 miljoen euro
Tijdens Postcode Loterij Miljoenenjacht zijn vijftig deelnemers uit tien wijken door heel Nederland aanwezig in de studio. Eén van de 500 aanwezigen maakt kans de studio als miljonair te verlaten. Diegene neemt in de finale plaats aan de desk naast Linda de Mol om het ‘Gouden Koffer Spel’ te spelen. Door de bekende gouden koffers te openen, maakt de finalist kans op een geldbedrag dat kan oplopen tot wel vijf miljoen euro.
