Inwoners Nieuwerkerk aan den IJssel winnen samen 275.000 euro bij de Postcode Loterij

Goed nieuws voor acht deelnemers van de Postcode Loterij die meespelen met postcode 2914 BK (straat: Kleefkruid) in Nieuwerkerk aan den IJssel. Op die postcode is namelijk de PostcodeStraatprijs gevallen. Postcode Loterij-ambassadeur Gaston Starreveld verraste de gelukkige winnaars gisteren met de cheques. 

marloesenpeterontvangenchequevan75.000eurovandepostcodeloterij.jpg
Marloes en Peter ontvangen cheque van 75.000 euro van de Postcode Loterij Foto: Jurgen Jacob Lodder

 

De volgende bedragen zijn gewonnen:
- 75.000 euro (1 winnaar)
- 50.000 euro (1 winnaar)
- 25.000 euro (6 winnaars)

Onder de winnaars van deze Straatprijs is tevens een auto verloot.

Joop en Carla worden verrast met een cheque van 25.000 euro. De prijs komt goed van pas: "We willen de tuin opknappen en nieuwe meubels aanschaffen!"

Peter en Arina ontvangen een cheque van 50.000 euro. Zij reageren enthousiast: "We zijn binnenkort 30 jaar getrouwd, dus dat gaan we leuk vieren!"

Marloes en Peter winnen 75.000 euro. Zij weten wel raad met hun geldprijs: "We willen heel graag een nieuwe keuken. Dat kan nu!"

Uitreiking te zien op tv
De uitreiking aan de winnaars uit Nieuwerkerk aan den IJssel is op maandag 21 februari vanaf 10.00 uur te zien in ‘Koffietijd’ bij RTL 4.