Geluksvogels uit Pijnacker winnen tien jaar lang vakantie bij de Postcode Loterij

 

Goed nieuws voor twee deelnemers van de Postcode Loterij die meespelen met postcode 2642CE (Coba Ritsemastraat). Op die postcode is namelijk de premium prijs van de Postcode Loterij gevallen. De geluksvogels winnen tien jaar lang een vakantie naar keuze ter waarde van 10.000 euro. Postcode Loterij-ambassadeur Winston Gerschtanowitz verraste de gelukkige winnaars met de cheques.

 

Tjipke is een van de gelukkige winnaars. Hij en zijn partner hebben net een vouwwagen gekocht: "Wauw! We houden heel erg van kamperen. Nu kunnen we er lekker op uit met onze nieuwe vouwwagen. En weer eens op wintersport met het hele gezin."

 

Gratis extra trekking voor heel Nederland

Ook de komende maanden zijn er mooie prijzen te winnen. De Postcode Loterij trakteert heel Nederland op een unieke kans: een éénmalig gratis lot voor de extra trekking op 16 juli 2024. Met dit lot maakt iedereen van 18 jaar en ouder die zich aanmeldt kans om met zijn of haar postcode 1 miljoen euro te verdelen. Er zijn vijf prijzen van een miljoen en duizenden andere geldprijzen tot 100.000 euro te winnen. Het lot stopt na de trekking automatisch. Een unieke en feestelijke actie mét een oranje tintje. Aanmelden kan via deze link.

 

Gerelateerde artikelen

Meer nieuws