Twee inwoners van Middelburg winnen prijzen bij eerste aflevering Postcode Loterij Miljoenenjacht

Wat een avond voor Mirjam en Ad uit Middelburg! Zij vallen in de prijzen bij de seizoensopener van Miljoenenjacht. Mirjam is de winnaar van een prachtige nieuwe elektrische BMW. Ad wint een spectaculaire reis naar New York. Ze winnen deze prijzen omdat andere kandidaten in de eerste ronde kiezen voor een plek aan de desk. De koffer van hun keuze gaat dan naar een willekeurige kandidaat in de studio. Deze keer zijn Mirjam en Ad de gelukkigen. De winnaars uit Middelburg zijn samen met 48 andere inwoners van Middelburg aanwezig in de studio.

Als blijkt dat Mirjam de auto wint, springt ze op van geluk. Haar man zit vol verbazing naast haar en slaat de handen voor zijn gezicht. Ze reageert blij: 'Echt waanzinnig! Geweldig, we zijn er heel blij mee'. Haar man voegt daar nog grappend aan toe: 'Wat een grote auto!'

Plaatsgenoot Ad wint de inhoud van de koffer omdat Elsbeth uit Giethoorn kiest voor een plek aan de desk in de volgende ronde. Hij wint een reis naar New York, plus bijzondere helikoptervlucht en 1.000 euro zakgeld. Nog een beetje overdonderd door het nieuws reageert hij: 'Wat leuk! We zijn nog nooit in New York geweest. Ik ga samen met mijn vrouw.'

Hoofdprijs gaat naar inwoner Schiedam

Een inwoner uit Schiedam speelt in de finale het ‘Gouden Koffer Spel’ aan de desk met Linda de Mol en wint maar liefst 511.000 euro.

Kans op geldprijzen tot wel 5 miljoen euro

Tijdens Postcode Loterij Miljoenenjacht zijn vijftig deelnemers uit tien wijken door heel Nederland aanwezig in de studio. Eén van de 500 aanwezigen maakt kans de studio als miljonair te verlaten. Diegene neemt in de finale plaats aan de desk naast Linda de Mol om het ‘Gouden Koffer Spel’ te spelen. Door de bekende gouden koffers te openen, maakt de finalist kans op een geldbedrag dat kan oplopen tot wel vijf miljoen euro.

Het door de finalist gewonnen bedrag wordt ook nog door een deelnemer van de Postcode Loterij gewonnen. Ergens in Nederland belt Winston Gerschtanowitz op zondagavond live aan om de bekende gouden koffer aan de winnaar te overhandigen. Deelnemers die met dezelfde postcode meespelen als de thuiswinnaar verdelen dat bedrag ook nog met elkaar.

Het bekende spelprogramma is tot en met zondag 3 november wekelijks te zien op zondagavond vanaf 19.55 uur bij SBS6.
 

Mirjam-uit-Middelburg-wint-nieuwe-auto.jpg
Mirjam uit Middelburg wint nieuwe auto | Fotografie: Roy Beusker
Ad-wint-reis-naar-New-York.jpg
Ad wint reis naar New York | Fotografie: Roy Beusker
Mirjam-hoort-dat-ze-een-auto-heeft-gewonnen.jpg
Mirjam hoort dat ze een auto heeft gewonnen | Fotografie: Roy Beusker