Inwoners Santpoort-Noord winnen 1 miljoen euro bij Postcode Loterij Miljoenennacht

Dat was lekker wakker worden voor vijftien deelnemers van de Postcode Loterij die meespelen met postcode 2071 EG in Santpoort-Noord. Op deze postcode is namelijk 1 miljoen euro van de Postcode Loterij gevallen. In alle vroegte verraste Postcode Loterij-ambassadeur Nicolette van Dam vanochtend de gelukkige winnaars met de cheques.

De vijftien deelnemers die meespelen met de winnende postcode verdelen met elkaar het bedrag van 1 miljoen euro. Zij winnen bedragen van 45.454 euro tot 136.363 euro, afhankelijk van het aantal loten waarmee zij meespelen in de Postcode Loterij.

Cora wint 45.454 euro. Ze reageert blij: Geweldig! Ik ga het gebruiken om mijn huis op te knappen en wat mensen blij maken."

Hugo wint 45.454 euro. Hij reageert: "Vandaag is een bijzondere dag want precies een jaar geleden was de uitvaart van mijn vrouw. Met dit geld kan ik de kleinkinderen een beetje helpen met hun studieschuld."

Ria en Lambert winnen 90.909 euro reageren verrast: "We zijn blij dat we met dit geld de kleinkinderen een beetje kunnen helpen in deze moeilijke tijd."

Klaas en Gre winnen ook 90.909 euro en reageren blij: "Geweldig! Een deel is voor de kinderen en kleinkinderen."

Onderweg naar PostcodeKanjer van 58,9 miljoen euro
De Postcode Loterij sluit de laatste maanden van het jaar goed af met de wekelijkse Miljoenennacht. Van 16 oktober tot en met 26 december zet de Postcode Loterij hiermee koers naar 1 januari 2023: hét moment dat ergens in Nederland de hoogste PostcodeKanjer ooit van 58,9 miljoen valt. Tijdens deze periode valt er iedere week 1 miljoen euro op een winnende postcode.

Hugo wint 45.454 euro.jpg
Hugo wint 45.454 euro | Jacob Jurgen Lodder
Cora (met dochter Esther) wint 45.454 euro.jpg
Cora (met dochter Esther) wint 45.454 euro | Jurgen Jacob Lodder
Klaas en Gre winnen 90.909 euro.jpg
Klaar en Gre winnen 90.909 euro | Jurgen Jacob Lodder
Ria en Lambert winnen 90.909 euro.jpg
Ria en Lambert winnen 90.909 euro | Jurgen Jacob Lodder

 

Gerelateerde artikelen

John uit Rijnsburg wint nieuwe auto bij Postcode Loterij Miljoenenjacht

Utrecht

 

John is de gelukkige winnaar van een nieuwe BMW in Postcode Loterij Miljoenenjacht. Hij was samen met 49 andere deelnemers uit Rijnsburg uitgenodigd in de studio. Om te vieren dat Postcode Loterij Miljoenenjacht dit jaar 25 jaar bestaat is er een speciaal jubileumseizoen waarbij deelnemers in de studio kans maken op extra prijzen. 

Lees meer

Danique uit Lent wint 41.800 euro bij Postcode Loterij Miljoenenjacht tijdens halve finale

Gelderland

Danique is de gelukkige winnaar van 41.800 euro bij Postcode Loterij Miljoenenjacht dat vanavond te zien was bij SBS6. Zij staat in de halve finale tegenover kandidaat Ron uit Veenendaal. Door te drukken op het uitstapbedrag garandeerde Danique zichzelf van een mooie prijs. Danique is met 49 wijkgenoten uit Lent aanwezig in de studio. Om te vieren dat Postcode Loterij Miljoenenjacht dit jaar 25 jaar bestaat is er een speciaal jubileumseizoen waarbij deelnemers in de studio en thuis kans maken op extra prijzen. 

 

Lees meer

Pieter en Wil uit Terborg zondagavond door Winston Gerschtanowitz verrast met 888.000 euro

Gelderland

 

Een bijzonder moment op de zondagavond voor Pieter en Wil uit Terborg. Winston Gerschtanowitz verrast hen met 888.000 euro, hetzelfde bedrag dat studiowinnaar Ron uit Veenendaal wint tijdens Postcode Loterij Miljoenenjacht. Ook de buren uit Terborg vallen in de prijzen. Zij winnen 177.600 euro per lot waarmee zij meespelen in de Postcode Loterij.

Lees meer

Meer nieuws