Bea uit Purmerend zondagavond door Winston Gerschtanowitz verrast met 475.000 euro

 

 

Een bijzonder moment op de zondagavond voor Bea uit Purmerend. Winston Gerschtanowitz verrast haar met 475.000 euro, hetzelfde bedrag als studiowinnaar Vincent uit Bemmel wint tijdens Postcode Loterij Miljoenenjacht.

 

Winston arriveert op de motor in Purmerend. Hij belt aan bij Bea, de eerste thuiswinnaar van het jubileumseizoen van Postcode Loterij Miljoenenjacht. Bea is helaas niet thuis, maar haar schoondochter doet de deur open. Winston vraagt haar om haar schoonmoeder te bellen.

 

Als het te lang duurt, besluit Winston het gewonnen bedrag alvast te onthullen. "Ik ga jou vertellen wat zij gewonnen heeft. Als zij straks thuiskomt, hoort zij dat ze 475.000 euro heeft gewonnen." De schoondochter antwoordt vol ongeloof: "Wauw, hier gaat ze heel blij mee zijn. Mijn schoonmoeder is een hele lieve vrouw, die altijd voor iedereen klaarstaat."

 

Net nadat Winston het bedrag heeft onthult, weten ze de man van Bea telefonisch te pakken te krijgen. "Meneer, Winston Gerschtanowitz hier. Komt u naar huis, want u heeft bijna een half miljoen euro gewonnen", zegt Winston door de telefoon. "Ik kom er nu aan!" wordt aan de andere kant van de lijn dolblij geroepen. 

 

Zowel Bea als haar man spelen nog met een extra lot mee en delen daarom ook mee in het bedrag dat de buren met postcode 1445PG met elkaar verdelen. Zij winnen bovenop de 475.000 euro dus ook nog twee keer 36.538 euro. 


Finalist uit vak Bemmel

Vincent uit Bemmel speelt in de finale het ‘Gouden Koffer Spel’ aan de desk naast Linda de Mol en wint 475.000 euro.

Ook buren uit Purmerend winnen mee 

De inwoner van Purmerend ontvangt dit bedrag omdat Vincent uit Bemmel dit bedrag in de finale van Miljoenenjacht heeft gewonnen. Een Postcode Loterij-deelnemer wint hetzelfde bedrag thuis. De deelnemer uit Purmerend is deze keer de gelukkige en laat de buren mee winnen. Iedereen die met postcode 1445PG meespeelt met de Postcode Loterij, verdeelt met elkaar dit bedrag. Zij winnen bedragen variërend van 36.538 euro tot 109.615 euro, afhankelijk van het aantal loten waarmee zij meespelen met de Postcode Loterij.

Kans op geldprijzen tot wel 5 miljoen euro

Tijdens Postcode Loterij Miljoenenjacht zijn vijftig deelnemers uit tien wijken door heel Nederland aanwezig in de studio. Eén van de 500 aanwezigen maakt kans de studio als miljonair te verlaten. Diegene neemt in de finale plaats aan de desk naast Linda de Mol om het ‘Gouden Koffer Spel’ te spelen. Door de bekende gouden koffers te openen, maakt de finalist kans op een geldbedrag dat kan oplopen tot wel vijf miljoen euro.

 

25-jarig jubileum Postcode Loterij Miljoenenjacht

Dit jaar bestaat het populaire spelprogramma 25 jaar! Om dat te vieren maken de geluksvogels in de studio tijdens dit speciale jubileumseizoen kans op grotere én extra prijzen. Iedere aflevering wordt bijvoorbeeld 25.000 euro extra weggegeven in het publiek. Als klap op de vuurpijl wordt de koffer met 5 miljoen in de laatste aflevering vervangen door 10 miljoen, waardoor deelnemers kans maken op nog hogere prijzen.


Het bekende spelprogramma is tot en met zondag 13 april wekelijks te zien op zondagavond vanaf 19:55 uur bij SBS6.