Willy uit Den Bosch wint auto bij Postcode Loterij Miljoenenjacht

Een bijzonder moment voor Willy uit Den Bosch. Hij valt in de prijzen tijdens de tweede aflevering van Miljoenenjacht. Willy is de winnaar van een nieuwe elektrische BMW. Hij wint deze prijs omdat Jolanda uit Rotterdam kiest voor een plek in de eerste ronde. De koffer van haar keus gaat vervolgens naar een willekeurige kandidaat in de studio. Deze keer is Willy de gelukkige. De winnaar is samen met 49 andere inwoners van Den Bosch aanwezig in de studio.

Ook Maikel uit Den Bosch gaat met een mooie prijs naar huis. Vlak voor de halve finale verlaat hij het spel met 3.000 euro. 

Hoofdprijs gaat naar inwoner Staphorst

Een inwoner van Staphorst speelt in de finale het ‘Gouden Koffer Spel’ aan de desk met Linda de Mol en wint maar liefst 263.000 euro.

Kans op geldprijzen tot wel 5 miljoen euro

Tijdens Postcode Loterij Miljoenenjacht zijn vijftig deelnemers uit tien wijken door heel Nederland aanwezig in de studio. Eén van de 500 aanwezigen maakt kans de studio als miljonair te verlaten. Diegene neemt in de finale plaats aan de desk naast Linda de Mol om het ‘Gouden Koffer Spel’ te spelen. Door de bekende gouden koffers te openen, maakt de finalist kans op een geldbedrag dat kan oplopen tot wel vijf miljoen euro.

Het door de finalist gewonnen bedrag wordt ook nog door een deelnemer van de Postcode Loterij gewonnen. Ergens in Nederland belt Winston Gerschtanowitz op zondagavond live aan om de bekende gouden koffer aan de winnaar te overhandigen. Deelnemers die met dezelfde postcode meespelen als de thuiswinnaar verdelen dat bedrag ook nog met elkaar.

Het bekende spelprogramma is tot en met zondag 3 november wekelijks te zien op zondagavond vanaf 19.55 uur bij SBS6.

 

Maikel-wint-3.000-euro-bij-Miljoenenjacht.jpg
Fotografie: Roy Beusker
Willy-uit-Den-Bosch-wint-uit-auto-bij-Miljoenenjacht.jpg
Fotografie: Roy Beusker

Gerelateerde artikelen

Berteld uit Gorssel wint 207.000 euro in finale Postcode Loterij Miljoenenjacht

Gelderland

Goed nieuws voor Berteld uit Gorssel. Hij is de gelukkige winnaar van 207.000 euro bij Postcode Loterij Miljoenenjacht. Hij speelt alle kandidaten weg en wint dit mooie bedrag in het bekende ‘Gouden Koffer Spel’. Gerrie, ook uit Gorssel, wint een gloednieuwe auto in de uitzending.

Lees meer

Mark uit Den Haag wint 1 miljoen euro in finale Postcode Loterij Miljoenenjacht

Zuid-Holland

Goed nieuws voor Mark uit Den Haag. Hij is de gelukkige winnaar van 1 miljoen euro bij Postcode Loterij Miljoenenjacht. Hij speelt alle kandidaten weg en wint dit mooie bedrag in het bekende ‘Gouden Koffer Spel’. In de finale weet hij het ene na het andere lage bedrag weg te spelen, waardoor hij het bod van 1 miljoen euro voor zijn koffer krijgt. Mark speelt het spel uitstekend want in zijn koffer, nummer 11, zit 1 cent. Het is de eerste keer sinds 2017 dat een kandidaat 1 miljoen euro wint in het spelprogramma.

Lees meer

Ivo uit Enschede wint 140.000 euro in finale Postcode Loterij Miljoenenjacht

Overijssel

Goed nieuws voor Ivo uit Enschede. Hij is de gelukkige winnaar van 140.000 euro bij Postcode Loterij Miljoenenjacht. Hij speelt alle kandidaten weg en wint dit mooie bedrag in het bekende ‘Gouden Koffer Spel’. Het bedrag wat de finalist mee naar huis neemt, blijkt een goede deal: in zijn koffer 9 blijkt uiteindelijk slechts € 0,01 te zitten.

Lees meer

Meer nieuws