Wéér bezoek Postcode Loterij in Eindhoven: inwoners Argonautenlaan verdelen 200.000 euro

Goed nieuws voor zeven deelnemers van de Postcode Loterij die meespelen met postcode 5631 LL (straat: Argonautenlaan ). Op die postcode is namelijk de Postcode Straatprijs van 25.000 euro per lot gevallen. Onder de winnaars van deze Straatprijs is tevens een auto verloot. Postcode Loterij-ambassadeur Gaston Starreveld verraste de gelukkige winnaars met de cheques. Eerder dit jaar viel een grote prijs bij de buren op de Antigonelaan.

Beppie en Ton spelen mee met een lot en winnen 25.000 euro. Ze zijn ontzettend blij als Gaston met een gouden envelop voor hun deur staat. De kersverse winnaars weten al wat ze met het geld gaan doen: "We willen graag samen naar de Westkust van Amerika. En er gaat ook wat naar de kinderen," zeggen ze blij.

 

Pieter wint 25.000 euro en heeft net als zijn buren reisplannen. Hij is ontzettend blij met zijn gewonnen prijs: "Ik wil heel erg graag naar Ijsland. Daar kan ik nu samen met mijn vrouw naartoe, geweldig!"

 

Hans speelt ook mee met een lot en wint 25.000 euro. Hij is heel blij als hij de gouden envelop met daarin de cheque van Gaston ontvangt. Hans weet al wat hij met zijn prijs gaat doen: "Ik wil de tuin aanpakken. Dit mooie bedrag kan ik daar goed bij gebruiken."

 

Opnieuw feest

In januari streek het Postcode Loterij team ook al neer in het mooie Eindhoven. Toen verdeelden inwoners die meespelen met postcode 5631 LR (Antigonelaan) met elkaar 1 miljoen euro.