Er eindelijk op uit
Leyla en Aly spelen mee met twee loten en krijgen een cheque van maar liefst 333.000 euro. Bovendien neemt Leyla een cheque van 166.666 euro in ontvangst voor haar dochter die op haar werk is. Leyla vertelt dat ze hoopte dat de loterij ooit voor de deur zou staan. Vandaag komt die droom uit. Wat ze met hun prijs gaan doen? "Dat weten we nog niet. We gaan het eerst even laten bezinken. We kunnen nu lekker op vakantie. We zijn sinds 2016 niet meer op vakantie geweest, dus we kijken er erg naar uit om er weer even tussenuit te gaan." De kersverse winnaars bellen direct hun dochter met het grote nieuws en gaan het vanavond met de familie vieren.
Familiebezoek
Linda wint met haar lot maar liefst 166.666 euro. Ze had dit nooit verwacht. Met haar dochter gaat ze nu misschien wel naar Canada. Daar woont een tante, die laatst nog vroeg of ze een keer naar Canada komt. "Dat kunnen we nu eindelijk gaan doen," vertelt Linda blij. "Tot twee jaar geleden woonden we aan de overkant. Toen zijn we verhuisd naar deze kant van de straat. Ik woon hier met veel plezier en nu winnen we ook nog eens deze fantastische prijs!"
Nog meer prijzen
Deze week maakt de Postcode Loterij negen postcodes bekend die elk 1 miljoen euro met elkaar verdelen. Eerder deze week vielen geluksvogels uit Hoorn, Kamerik, Zoetermeer en Rotterdam al in de prijzen.
Met een totale prijzenpot van 448,9 miljoen euro aan prijzen en cadeaus zijn er in 2025 elke maand 60.000 winnende postcodes.